Leden 2014

14. díl - We Will Rock You

31. ledna 2014 v 9:04 | Maria & Janey |  Perks of Being a Nicholson

Poznámka: Už bylo načase ukázat talent našich úžasných chlapců ze skupiny Slow Kids at Play. Písničky použité v tomto díle? MKTO - Classic a Cody Simpson - Pretty Brown Eyes.


Put your music player on shuffle and write the first ten songs that play

30. ledna 2014 v 11:43 | Janey |  Janey a její oblíbené
Olá!

Tohle jsem objevila už na pár dalších blogů, tak se mi to zalíbilo, že to udělam taky. Jelikož nemám iPod nebo MP3 na které bych smažila písničky. Mám svůj jedinečný mobil, na který jsem si musela vydělat sama a prostě když si něco koupíte za svoje peníze, tak je vám pak líto, že jste si ho zničili. That's my theory, bitch! Dobře a teď k tomu článku.Put your music player on shuffle and write the first ten songs that play:

1. Nicki Minaj - Pound The Alarm: Nevím proč, ale tuhle písničku mám ráda kvůli toho, že má tak rychlou jednu část a můžete u toho opilecky házet. Hahaha.


2. 30 Seconds To Mars - City of Angels: Zalíbila se mi, když jsem poslouchala televizní stanici Óčko a strašně se mi líbí ten aibafjfpenrkjf videoklip, kde mluví herci a muzikanti (např. Lily Collins, Olivia Wilde, Kanye West atd.) o městu Los Angeles.


3. Lana Del Ray - Dark Paradise: Většinu písniček mám ze seriálu a navíc kdo by neměl rád Lanu, right? Slyšela jsem jí v The Originals, když na ní tančili Marcel s Cami a já nevím, tak nějak jsem si jí oblíbila.


Dracula

27. ledna 2014 v 13:20 | Maria |  Maria píše
Dracula

Táákže.. Před chvílí jsem shlédla další díl Draculy a už jsem toho tak plná, že to musí jít ven.

Před nějakou dobou jsem začala sledovat zbrusu nový seriál jménem Dracula. Děje se to v nevím kolikátých letech v Anglii. Jeden doktor probudí Draculu, aby se pomstili společnému nepříteli: Řádu Draka. Řád Draka zabil tomu dotyčnému rodinu, vytvořil Draculu (jako trest za rebélii) a zabil jeho milou: Ilonu. Dracula, dále nazývaný jako Alexander Grayson, se tedy přestěhuje do Anglie a začíná podnikat s bezdrátovou elektřinou, aby zničil Řád Draka (zní to sice blbě, ale když se na to podíváte, je to promyšlené). V Anglii potká dívku jménem Mina Murray, chodící s jedním místním žurnalistou Jonathanem Harkerem. Mina Murray vypadá přesně jako jeho milá zemřelá Ilona a tak není divu, že je z ní hotový. Celé ty díly jsou o dvoření se Graysona Mině, o jedné lovkyni hledajícího Draculu (což je docela vtipné, protože ho má pořád v posteli), Harkerově dvoření se Mině (zasnoubí se) a o Greysonovi honícím se za svým snem: složit Řád Draka, moct chodit ven ve dne a získat Minu.

Poslední díl mě ale velice vytočil. Doktor se zbláznil, unesl děti vůdce Řádu Draka a udělal z nich upíry. Na konci dílu jim předhodil jejich tatínka, což bylo velice roztomilé. Všechny ty kousance a tak.. Mňam. Pak je všechny nechal uhořet v té chatě. Pak zabil Renfielda, černého advokáta pana Graysona, který byl ten největší borec v celém seriálu. Co se to doprčic děje? Pak zničil lektvárek, který umožňuje Graysonovi chodit na slunci a prostě mu celkově hráblo. Harker sabotoval Graysonův generátor a tak zabil stovky nevinných lidí včetně jeho kamaráda, Mina ho nenávidí (nejen kvůli toho že zabil stovky lidí ale i kvůli toho, že se vyspal s její nejlepší kamarádkou, která je vlastně lesba a je zamilovaná do Miny Smějící se) a byla úplně šílená, že by měl Grayson umřít (což asi těžko, když je ten upír). Skončilo to tak, že ho hledala v tom domě, viděla obraz Ilony (už o ní ví) a nakonec se spolu vyspali. Hallelujah, už bylo na čase! Takže jediná věc, která mě na tom díle potěšila, byl konec. Yop. Takže tak.

Sleduje tady někdo Draculu? Líbí se vám ten seriál?

Maria

13. díl - Gummy Drunk

24. ledna 2014 v 16:28 | Janey & Maria |  Perks of Being a Nicholson

Poznámka: Trochu odbočka a další díl Stilese v podání Janey. Není to nic moc, ale tak snad se bude líbit. Chat mě napadl jednou, jak jsem usínala a ty přezdívky taky. (btw scall je Scott, wildchild-m je Maria a betterbitchthanyou je Nathan). Užijte si díl a nezapomeňte komentovat a hvězdičkovat.

Téma týdne: Láska

21. ledna 2014 v 17:30 | Maria |  One shots

Poznámka: Je tady nový týden a s ním i nové téma. Dlouho jsem nic pořádného netvořila a tak jsem si řekla, že to zkusím. Pokud se Vám to bude líbit, hvězdičkujte a lajkujte. Pokud ne, udělejte to samé. Přijímám i kritiku a to proto, že chybami se člověk učí, ne? Usmívající se


12. díl - A Proof Of Love

17. ledna 2014 v 17:37 | Maria & Janey |  Perks of Being a Nicholson

Poznámka: V tomto díle uvidíte nějaký sexy time Scotta a Mariy! *tleská* Jupí! Tak rozhodně čtěte a když se vám to bude líbit (což doufám, že bude), zanechte komentáře a hvězdičky! Usmívající se
Z pohledu: Maria


11. díl - What the hell?!

10. ledna 2014 v 16:10 | Janey & Maria |  Perks of Being a Nicholson

Z pohledu: Janey

Daria, The Dream

8. ledna 2014 v 15:15 | Maria |  Maria píše
Daria, The Dream

Takže, v TW Challenge ~ Day 30 jsem vám slíbila, že vám vysvětlím mou narážku na mě a Dereka. Tak tady to je:

Dneska v noci se mi zdál sen, že jsem se svou rodinou jela do letního domku, kde mimojiné bydlel i Derek (nebo Tyler, nevím jak jsem mu říkala). Hned od začátku jsme si padli do oka a byl to románek jak vyšitý. Nějaký flirtíček, líbání atd. Smějící se Pak se mi tam připletla nějaká blbost s tím, že proti mě útočila nějaká vodní příšera a protože byl Derek taky vodní příšera, tak mě ochránil a zachránil atd. Jo, vím, blbost, ale své sny neovlivním. Smějící se A žili jsme šťastně až do té doby, než mi zazvonil budík.. Křičící A právě v takových chvílích svůj budík nesnáším ještě víc, než kdy jindy. Takže jsem ho zaťapla spala dál. To je důvod, proč jsem dneska přišla pozdě! Jojo, Tyler za to může, je to čisté zlo a pokušení! Ale přesto.. Aaaaaach.. Líbající

Jestli si říkáte, že jsem blázen, tak si to říkejte dál. Sama si někdy myslím, že mi mozek nepracuje tak, jak by měl, ale smůla, musíte to se mnou přežít..

A o jakých celebritách se zdá Vám? Usmívající se

Maria

10b - BONUS: Parachute

8. ledna 2014 v 14:39 | Maria & Janey |  Perks of Being a Nicholson

Poznámka: Tady je menší bonus k desátému (a vlastně i devátému) dílu. Protože ani jeden nebyl z Mariiného pohledu (i když se v desátém vyskytovala), rozhodly jsme se přidat menší bonus v podobě Mariiné cestě pro Janey, aby mohly jet domů. Tenhle bonus bude plný sexy momentů, takže rozhodně čtěte dál. Mrkající
PS: Poslouchám u toho Cheryl Cole - Parachute, to je písnička, která se tam bude vyskytovat, a myslím, že byste si ji měli k tomu pustit taky. Navodí to tu správnou atmošku Smějící se

Z pohledu: Maria

TW Challenge ~ Day 30 - Something You'd Love To See Happen In Season 3

8. ledna 2014 v 14:28 | Maria |  Maria a její oblíbené


Day 30: Something You'd Love To See Happen In Season 3 (Co si přejete, aby se stalo v 3. řadě)