Not so bad!

2. prosince 2013 v 14:10 | Maria |  Maria píše
Not so bad!

Ahojte lidi! Vím, že jsem řekla, že sem napíšu už v sobotu, ale ještě jsem neměla čas na to, abych se zastavila. Pořád něco.. Ale teď jsem tady, abych vám mohla popsat, jaký jsem měla víkend a dnešek!!!

Jak už víte (a pokud nevíte, najdete to níže) byla jsem v pátek večer na šluskoloně mé kamarádky Kiki. Kdybych to měla popsat jedním slovem, bylo by to NEPOPSATELNÉ! Přišla jsem tam dřív společně s Kiki a jejím tanečním partnerem a kamarádem Jirkou a sledovala jejich zkoušku a byli ROZKOŠNÍ! Udělali jsme pár fotek a dobře jsme se pobavili. Pak už se začaly scházet rodiny tanečníků a já jsem se teda postavila na místo, ze kterého jsem mohla fotit. Otočím se a kdo tam není?! Naše učitelka z Ošetřovatelství! No tak jsem k ní přišla a zeptala se (samozřejmě slušně) co tam dělá. Smějící se Řekla mi, že tam má neteř a že jestli bych ji mohla fotit. Tak říkám, že jasně. V duchu mi hrálo: Každý šplh dobrý! Smějící se

Když přišlo na řadu tančení s rodičema od dívky (Kiki), její mamka šla hned tančit, ale její taťka nechtěl jít. Tak jsem šla nakonec já. Všichni nás sledovali, jak si bezstarostně tančíme jako jedinný holčičí pár. Na to, že jsem vůbec žádné tance neznala, tak mi to docela šlo. Odtud už to zkrátím. Byly tam některé vystoupení profesionálů a soutěž párů. Nepodstatné. (Dobře, tu soutěž vyhrála učitelčina neteř a taky měla proč, fandila jsem jí, byla úžasná Usmívající se!) A tady začíná ta pravá sranda, volná zábava! DJ hrál takové vykopávky, že i mrtví vstávali z hrobů, protože poznali známou píseň. Ale nikomu to nevadilo, zábava byla dokonalá. Tančili jsme, až nás bolely nohy a ruce a všechno. Ale abych zase nepomluvila DJe, zahrál i Gangnam style (mezi písničkami z Pomády Smějící se)! Na konci jsem si zatančila s jedným strašně milým mládencem a už ho asi v životě neuvidím Zamračený. Ale i tak to stálo za to a s Kiki jsme se rozhodly, že odteďka budem vymetat všechny možné plesy, které najdeme! Takže tolik ke šlusce, která neznamenala žádný trapas, jak jsem si myslela.

V sobotu jsem se vyspávala z pátku, takže nic moc zajímavého.

Neděla byla v duchu usmiřování s jednou osobou (nakonec to dopadlo dobře, oslazené pivečko a sladkosti nakonec obměkčily naštvaného človíčka) a venek s jedným dávným kamarádem. Taková normální neděle.

A konečně dnešek! Dnes moje skupinka přestupovala už na třetí oddělení od té doby, co nám začala praxe (letošní září). Je to tam docela fajn, učitelka bude docela záhul.. Ale co už. Pak zkoušení na nemocničního Mikuláše! No, už teď vím, že se nesmím dívat na účinkující, ale na děti. Jako uvaděč a mluvčí a nevím co ještě si nemůžu dovolit se smát a jakmile se na ně podívám, neudržím to Smějící se

Takže to byl můj víkend a dnešek, jaký byl váš? (Nepíšu to tu jen tak pro pěkné zakončení, vážně mě to zajímá, tak pište! Usmívající se)

Maria
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama