8. díl - A Real Date

20. prosince 2013 v 8:37 | Maria & Janey |  Perks of Being a Nicholson

Poznámka: Tento díl jsem se rozhodla napsat z pohledu Scotta. Myslím, že to bude dobré oživení a že nám to dá jinou perspektivu pohledu. Připravte se na text plný nervozity, romantiky a roztomilosti, protože tenhle kluk všemi těmito věcmi přímo oplývá.

Z pohledu: Scott


Byl další obyčejný večer u McCallů a Scott seděl u jidelního stolu, kde se snažil dělat úkoly. Věděl sice, že mu to Janey od základu opraví, ale snaha tam byla. Zasekl se u dalšího slova, když uslyšel hlas své mámy, že má uklidit ze stolu, protože se bude večeřet. Zavřel sešit a odnesl ho nahoru. Po cestě zaklepal na Derekův pokoj a zavolal, že je večeře hotová. Když přišel dolů, večeře byla na stole. Sedl si zpátky na své místo a pomohl s prostíráním.
"Tak co škola, kluci?" Zeptala se jejich máma, když se Derek konečně dostavil dolů. "Scotte?" Podívala se na svého mladšího syna, když si sedla na židli.
"Nic, pořád nuda," odpověděl Scott a pokrčil rameny.
Melissa s úsměvem zakroutila hlavou. "A co ty, Dereku?" Obrátila se na svého druhého syna, když si nabíral hrášek.
"Všechno v pohodě. Právě nám skončila sezóna. Další zápasy budou až na jaře," přikývl Derek a podal mísu Scottovi.
"Takže už se nemusím zase 3 měsíce bát, že tě uvidím v nemocnici," pousmála se Melissa. "Nemáte mít náhodou teď někdy ten váš slavný předvánoční ples, který se nemá týkat Vánoc?" Zeptala se a Scott se zasmál.
"Jo. Bude ve stylu 20. let," odpověděl Scott a dal si sousto kaše do pusy.
"Zajímavé," podivila se Melissa. "Už víte jakou slečnu tam pozvete?" Scott se podíval do svého jídla a váhal, jestli má promluvit anebo mlčet o tom, že chce pozvat Mariu. Jenže co když ho odmítne? Co pak řekne mámě? Derek by se mu smál. Sebral veškerou odvahu, kterou měl, protože už cítil pohled obou přísedících.
"Mmmm, já bych představu měl," začal, a když viděl mámin pohled plný očekávání, rozhodl se pokračovat. "Chtěl bych vzít Mariu, tu novou holku," dopověděl Scott a Derek mu na to odpověděl krátkým smíchem. Melissa odpověděla zmateným pohledem. Podívala se na oba chlapce a pak pokrčila rameny.
"To zní dobře. A co ty Dereku?" Zeptala se Dereka.
"Já půjdu sám se svojí úžasností," pokrčil rameny, zasmál se a společně s ním se zasmáli i Scott s Melissou. Všechno se zdálo být normální, ale nebylo. Všechno to byla jen přetvářka, divadýlko pro mámu. Scott jí nikdy neřekl o tom, že ho Derek ve škole ignoruje. To by ji zlomilo. Od té doby, co odešel táta, bylo všechno jen pouhou přetvářkou. A tak dál předstíral, že je všechno v pořádku. Všichni dojedli večeři a společně sklidili, umyli a utřeli nádobí. Derek odešel zpátky do pokoje a Scott pomohl mamce uklidit.
"Tak povídej," řekla Melissa a Scott, probuzen ze svých myšlenek, zamrkal. "O té slečně!" Upřesnila důrazně a Scott se usmál.
"Ale mami.." Začal Scott, ale zastavil se, protože naklonila hlavu a neústupně se zatvářila. "Dobře. Jmenuje se Maria Nicholsonová. Je v druháku, je to sestra mé spolužačky, která je v třeťáku. Přistěhovaly se sem z Londýna. Je to brunetka s tmavě hnědýma očima a olivovou pletí. A je nádherná," řekl zasněně a viděl úsměv na matčině tváři.
"Někdo je tady zakoukaný!" Řekla a šťouchla ho do ramena. Scott se upřímně zasmál.
"Jo, možná jo," pokýval hlavou a usmál se.
"No a cítí to stejně?" Zeptala se Melissa a Scott pokrčil rameny.
"U ní člověk nikdy neví. Je nevyzpytatelná a jen tak někdo se v ní nevyzná," odpověděl Scott upřímně a Melissa se usmála.
"Takže je to žena," Řekla Melissa a zasmála se. Dala synovi pusu na čelo a s popřáním dobré noci oba odešli do svých pokojů. Scott si dal rychlou sprchu a poté si lehl do postele. Co kdyby pozval Mariu na rande a tam by ji pak pozval na ples? Maria se mu líbí, tak proč to nezkusit? Scott přemýšlel o tom, jak to udělá, dokud neusnul.

Bylo ráno a Scottovi zazvonil budík. Zamračil se a pomalu otvíral oči. Ještě chvilku si poležel, než konečně vstal. Po ranní hygieně a poté, co se převlékl, sešel dolů s batohem na jednom rameni. Do batohu si dal svačinu, kterou mu máma připravila, a do ruky si vzal jablko.
"Děkuji za svačinu a měj se dneska pěkně," řekl mámě a dal jí pusu na líčko. Poté si kousl do jablka a odešel.

Když došel do školy, Stiles s holkama už na něj čekali u skřínky.
"Jsem zde, ten, na kterého s napětím čekáte!" Zvolal teatrálně s pažema roztaženýma. Všichni tři se zasmáli a on si chytil popruh batohu. "Jak je, lůzři?!" Zeptal se se smíchem a všichni zamrmlali něco v tom smyslu, že dobře. Maria si upravila kabelku na rameni a nadechla se.
"No, nerada vás opouštím, ale laborky čekají. Užijte si fyziku a.. Zavřete oči, odcházím!" Pokračovala ve Scottem započaté teatrálnosti a Janey se Stilesem se s ní se smíchem rozloučili. Scottovi se rozzářily oči. Teď je jeho šance pozvat Mariu na rande! Nechal Janey se Stilesem jít do učebny fyziky a on sám následoval Mariu. Když ji dohnal, dotkl se její paže a Maria trochu poskočila. Položila si ruku na hruď a podívala se, kdo ji tak vylekal.
"Scotte! Nechoď za mnou jak duch, přivodíš mi infarkt!" Řekla Maria a lehce se zasmála.
"Promiň, nechtěl jsem tě vylekat," omluvil se Scott a Maria přikývla.
"Budiž ti odpuštěno," řekla s hranou povýšeností a oba se zasmáli. "Tak co potřebuješ, rockere?" Zeptala se Maria a podívala se na něj. Scott se usmál a sklopil zrak. Když konečně našel slova, nadechl se a spustil.
"No, já jsem přemýšlel, jestli bys se mnou dneska nechtěla jít do Breadsticks," pokrčil rameny a Maria naklonila hlavu na stranu.
"Jako rande?" Zeptala se zdánlivě pobaveně Maria a Scott nejistě přikývl. Maria zvedla obočí a na chvíli se odmlčela. Scott začínal být nervózní a zamračil se, protože očekával, že ho Maria odmítne. Maria se najednou vřele usmála a přikývla.
"Dobře, tak teda rande, fešáku," dodala a Scottův obličej se rozzářil. Nemohl tomu uvěřit. Maria souhlasila jít s ním na rande!
"Mmm, super! Tak jo. Mmm. Stavím se pro tebe v šest. A ještě jedna věc, neber si podpatky," dostal ze sebe Scott a usmál se. Maria se nechápavě zamračila, ale než se mohla na cokoliv zeptat, zazvonil zvonek.
"Už musím jít, tak se měj. Uvidíme se na obědě," rozloučil se s ní Scott a s úsměvem se odebral do třídy.

Den ubíhal docela rychle. Zvláště, když přemýšlel o tom, jak to dneska asi proběhne. Než se Scott nadál, už seděl v jídelně vedle Stilese, naproti kterému seděla Janey. Celou dobu vyhlížel Mariu a tak nebylo divu, že se jeho obličej rozzářil, když ji uviděl kráčet k jejich stolu.
"Aby ti oči nevypadly z důlků, Scotte," okomentovala to Janey. Stiles se zasmál a Scott s úsměvem zakroutil hlavou.
"Ola, biatches!" Mariin pozdrav všechny rozesmál a Maria se posadila vedle své sestry, podávajíc jí svůj mobil.
"Fuj, co to je?" Zeptala se Janey a podala mobil Stilesovi. Když se mobil dostal ke Scottovi, Maria se rozhodla pokračovat.
"Rozpitvaná žába," usmála se spokojeně a všichni, včetně Scotta, nechápavě zvedli obočí. "Moje první žába, kterou jsem rozpitvala úplně sama!" Vysvětlila svůj spokojený úsměv hrdě a nadšeně. Janey ji chytila kolem ramen.
"Mario, miluju tě, ale někdy nechápu, jak jsme my dvě mohly vzejít ze stejné matky." Řekla a všichni, včetně Marii, se zasmáli. Po krátké chvíli, kdy nikdo nic neřekl, Maria zvedla hlavu a chystala se něco říct.
"Kluci, mám na vás dotaz. Co je to s tím ukrajinským chlápkem, co podává jídlo? Stojím si tak v řadě a nabírám si kuřecí prsa s nějakou omáčkou a on utrousí něco v tom stylu, že každá správná holka chce omáčku na svá prsíčka," zakroutila hlavou a čekala na odpověď. Janey se nechápavě zamračila a kluci se zasmáli.
"To je Oleg. Náš kuchař. Jeho denní náplní je uvařit hnusné jídlo a pak ti ho znechutit ještě víc," vysvětlil Stiles a Maria pokývala hlavou.
"Áha. Tak to je fajn," řekla sarkasticky a lehce se zasmála. Netrvalo to dlouho a děvčata dojedly a zvedly se, aby mohly odnést tácky a odejít na další hodinu.
"Tak my jdeme. Snad dneska NĚKDO zase dostane do hlavy. Začíná mě to bavit čím dál víc," řekla Maria a po krátkém smíchu pokračovala. "Mějte se chlapci," pokračovala a podívala se na Scotta. "Uvidíme se." A Scott se usmál.
"Uvidíme se." Řekl a sledoval, jak dívky odcházejí. Celý zbytek školy pak vymýšlel celý průběh jejich rande.

Když přišel domů, našel si ve skříni to nejlepší oblečení, které kromě obleku měl. Připravil si ho na postel a šel zařídit pár věcí, než se staví pro Mariu. Přemýšlel o tom, že jí udělá malé pěkné překvapení, které ji obměkčí a mohlo by jí to přimět se nad ním slitovat a jít s ním na ples. Když si to celé připravil, vrátil se domů. Udělal si rychle úkoly, a když už bylo na čase, převlékl se a vyrazil k domu děvčat Nicholsonových. Když tam konečně došel, stoupl si na zápraží a párkrát se zhluboka nadechl.
"Buď v pohodě," řekl sám sobě a zazvonil na zvonek. Dveře se otevřely a v nich se objevila Janey.
"Nazdar, Scotte. Maria hned přijde, fintí se jako vždy," řekla se smíchem a Scott se taky zasmál.
"Já vás slyším!" Ozvalo se shora.
"O to mi taky jde!" Odpověděla jí Janey nahlas a po tomto komentáři už slyšeli Mariiné kroky dolů ze schodů. První, co z ní Scott viděl, byly boty. Pousmál se, protože uposlechla jeho rozkazu a nevzala si podpatky. Místo nich její nohy zdobily světle hnědé kozačky, které jí sahaly lehce nad kotníky. Jak scházela schody, ukázaly se její vínově červené kalhoty, světle šedý svetr, kožená bunda a dřív, než se objevil její vínově červený šátek, už se objevilo pár jejích vlnitých tmavých pramenů. Když konečně sešla schody, za neustálého poskakování jejích loken v rytmu chůze, Scott mohl vidět její celistvý vzhled. A kdyby si to nehlídal, jeho ústa by byla dokořán otevřená. Vypadala prostě dokonale. Maria se usmála na Scotta a Janey věnovala úšklebek.
"Jsi strašná," řekla své sestře s úsměvem a jednou rukou ji objala. "Uvidíme se později, čau!" Rozloučila se a postoupila o krok blíž ke Scottovi.
"Ahoj Scotte," pozdravila ho s nefalšovaným úsměvem a Scott ji pozdravil zpátky. Počkal, až k němu dojde blíž, chytil ji za paži a dal jí pusu na líčko.
"Sluší ti to," řekl a viděl, jak se její tváře trochu začervenaly.
"Děkuji."
"Uvažoval jsem o tom, že si od mámy půjčím auto, abych tě mohl do Breadsticks dovézt. Ale připadalo mi to zbytečné, když je to tady za rohem." Řekl Scott, aby řeč nestála a Maria se usmála.
"To je v pohodě. Myslím, že to moje nožky zvládnou," odpověděla mu a s pokrčením ramen kráčela vedle něj.

Za chvíli už vcházeli do Breadsticks a sedli si ke stolu. Scott, sedíc naproti Marii, se pohodlně usadil a opřel se.
"Tak co si mladá dáma objedná? Doufám, že to nebude nějaký super dietní salát. Už tak si dost hubená," komentoval Scott s úsměvem.
"Budu to brát jako kompliment a pokud si myslíš, že ti budu jíst nějakou trávu, tak si na omylu. Cheesburger a hranolky zní mnohem lépe," odpověděla mu Maria očividně upřímně a podívala se na něj. Scott se na ni podíval a pousmál se. Tohle na ní obdivoval. Bez ohledu na to, co by si o ní mohli lidi myslet, řekne to, co si myslí. Nepřetvařuje se, na nic si nehraje. Ještě nikdy nepotkal dívku, jako je ona.
"Byl to kompliment a ohledně toho jídla, dobrá volba. Zdá se, že se toho nebojíš," řekl nakonec. Maria mu odpověděla sladkým úsměvem, a když přišla servírka, objednala si to, co říkala a k tomu kolu. Scott si objednal steak s americkými brambory a také kolu. Cítil, jak trapné ticho přicházelo a tak se nadechl, aby něco řekl.
"No, jsem moc rád, že jsi s tímhle souhlasila," řekl a uvědomil si, jak trapně to asi muselo znít. Maria se lehce zasmála.
"Proč bych nesouhlasila? Vždyť mě přece neukousneš. Nebo jo?" Řekla s hraným zděšením a pak se oba zasmáli.
"Toho bych se nebál," odpověděl a podíval se na Mariu a chvíli se na sebe s úsměvem dívali. Pak se Maria kousla do rtu a koukla se na chvíli jinam. Pak se podívala zpátky na Scotta a jakoby zmáčknutím knoflíku vypadala ještě sebevědoměji.

Úsměvy, letmé doteky, dlouhé pohledy. To všechno probíhalo u malého stolu, kde seděl Scott s Mariou. Oba jedli, pili a smáli se. Vše bylo tak uvolněné. Scott se cítil šťastně. Maria vzala svůj poslední hranolek, namočila ho do kečupu a natáhla ruku s hranolkem ke Scottovi. Ten si kousl, Maria si druhý kousek vložila do pusy a zasmála se.
"Dnešní večer rozhodně stojí za to." Řekla Maria a Scott otevřel ústa. Nemohl uvěřit tomu, že Maria něco takového vypustila z úst. Vždycky si myslel, že Maria bude jedna z těch holek, které sladká slůvka jen přijímají, ne dávají. Maria naklonila hlavu a stiskla rty v hraném naštvání. "Nedívej se tak na mě, nebo příště budu mlčet," řekla a Scott zakroutil hlavou.
"Ne, ne. Já jen, cítím to stejně. Jsem rád, že jsi šla," opáčil a věnovali si další dlouhý pohled. Scott se rozhodl, že už je čas na další část jejich rande. "Mmm, nechci být smělý nebo nezdvořilý, ale už si skončila s jídlem a já bych tě chtěl ještě někam vzít. Chtěla by sis ještě něco objednat, než půjdeme?" Zeptal se Scott a Maria zakroutila hlavou.
"Ne. Jsem naprosto spokojená," odpověděla Maria a Scott věděl, že mluví o jídle a pití. Přesto se na ni s úsměvem podíval.
"Já taky," řekl a Maria s úsměvem sklopila zrak, jakoby se styděla. Scott to miloval. Zavolal číšnici, zaplatil a za chvíli už vycházeli z Breadsticks. Scott nabídl Marii rámě a ona jej s úsměvem přijala. S pažemi propletenými kráčeli ulicí.
"Kam že to vůbec jdeme?" Zeptala se Maria.
"To je překvapení. Jediné, co ti k tomu řeknu je, že jsi udělala dobře, když si mě poslechla a nevzala sis podpatky," odpověděl a Maria s pozdvihnutým obočím pokrčila rameny. Když došli na místo, kde končila cesta, a začínal les, Maria se za stálé chůze podívala na Scotta.
"A teď se dozvím, že jsi šílený úchyl a vrah a chceš mě znásilnit a zabít," řekla se smíchem a Scott se zasmál.
"Neboj se a pojď." Scott vedl Mariu lesní cestou k místu, kde už ten den jednou byl. Cítil, jak se k němu Maria víc přitiskla. Scott se pousmál. Cestička se zužovala a v nejužším bodě Scott pustil Mariinu paži a odhrnul křoví, které jim bránilo jít dál. Maria prošla a Scott šel hned za ní. Ocitli se na obrovské louce, na kterou začal svítit měsíc, který byl v úplňku. Maria byla jako v transu. Koukala se kolem a byla jako očarovaná.
"Wow, je tady nádherně," řekla a Scott přitakal. Poté se vydal k jednomu s menších stromů na okraji louky.
"Doufám, že mě tady nenecháváš napospas vlkodlakům," křikla za ním Maria a Scott se zasmál. Vylezl na jednu z větví a natáhl se pro velkou rudou růži ovázanou červenou stužkou. Když slezl dolů, schoval ji za zády a kráčel blíž k Marii. Maria naklonila hlavu a nechápavě se na něj podívala. Přesto nic neřekla a počkala, než jí Scott řekne, o co jde. Když byl od ní krok daleko, vytáhl růži zpoza zad a podal jí Marii.
"Neboj se, je bez trní," řekl a počkal, než si ji vezme. "Mmm, chtěl jsem ti něco říct a na něco se zeptat." Maria s úsměvem přikývla. "Už od první chvíle, co jsem tě potkal, oblíbil jsem si tě. Líbíš se mi. Jak vzhledově, tak tvé šílené chování. Nikdy jsem nepotkal holku, jako jsi ty. A tak není divu, že právě s tebou bych chtěl jít na předvánoční ples, který zanedlouho bude. Otázka je, chtěla bys ty jít se mnou?" Zeptal se Scott a pohlédl na ni. V Mariině tváři se změnilo několik výrazů. Od klidného vyčkávání, dokud se Scott nevyjádří do širokého úsměvu. Maria se jen usmívala a mlčela. Scott začínal být nervózní. "Mario?" Zavolal ji, jako by byla v transu a on ji musel vzbudit. Maria ale místo očekávaného trhnutí, které by bylo pochopitelné, přitáhla Scotta blíž k sobě a políbila ho. Lehce, něžně. Tohle Scott nečekal. "Wow. Já- Mmm. Znamená to ano?" Maria s úsměvem přikývla. "Super. A to máš ve zvyku, políbit každého, kdo tě pozve na ples?" Zeptal se a Maria zakroutila hlavou. Scott se nadechl a hledal slova. Když se konečně nadechl, spustil. "Možná budu znít jako úplný idiot, ale.. Nejsem nějaký super expert na holky a chtěl bych něco vědět. Znamenala ta pusa jen, že se mnou ráda půjdeš na ples nebo že bys- myslím, že bychom. Ty a já. No vždyť víš.. Spolu chodili?" Vymáčkl se a Maria si olízla rty.
"Jasně že obojí, rockere. Teď mi patříš," okomentovala to Maria samolibě a pak se zasekla. "Teda, pokud bys chtěl," řekla teď už nejistě a Scott se na ní podíval. Neměl slov. Místo odpovědi ji přitáhl blíž k sobě a políbil ji. Teď byl opravdu šťastný a spokojený.
"Jasně, že jo. Teď mi patříš," odpověděl, když se od sebe konečně odtrhli a Maria se zasmála. Dala mu pusu na líčko a lehce mu rozcuchala vlasy. Pak vytáhla mobil z kapsy a vyfotila si scenérii kolem nich. Když se na ni Scott nechápavě podíval, usmála se.
"Fotím si všechny pěkné okamžiky, abych na ně měla vzpomínku," vysvětlila Maria a Scott se usmál.
"To je dobrý nápad," odpověděl a chytil ji za ruku. "Je tady krásně, ale je pozdě. Měl bych tě dovést domů, než na mě tvoje máma a Janey někoho pošlou," řekl Scott, Maria se usmála a přikývla.
"Dobře, pojďme," přitakala Maria a společně odešli z lesa.

Když Maria a Scott došli k domu Nicholsonových, Maria se otočila čelem ke Scottovi.
"Děkuju ti za pěkný večer," poděkovala a Scott přikývl.
"Já děkuji tobě. Že si mi dala šanci," opáčil a Maria se upřímně usmála. Naklonila se blíž k němu a rychle ho políbila. Pak se otočila a udělala krok směrem k domu. Scott ji chytl za ruku a přitáhl ji k sobě. Vášnivě ji políbil a Maria polibek opětovala. Když se od sebe odtrhli, oba se usmáli.
"Dobrou noc, Scotte," zašeptala Maria.
"Dobrou noc," odpověděl tiše Scott a Maria vykročila k domu. Když se za ní dveře zavřely, otočil se, a se spokojeným úsměvem kráčel domů.

Další den, v době oběda, se Stiles a Scott sešli v kantýně a měli výjimečně špagety, které oba milovali. Usadili se k volnému stolu a než se pustili do jídla, Scott šťouchl svého kamaráda do ramene.
"Hádej, s kým jsem byl včera," pozvedl obočí. Stiles se zamyslel.
"Napadá mě jedině tvá pravá ruka, když jsi ten pravák," odpověděl Stiles.
"Hele kámo, neházej všechny do jednoho pytle se sebou, jelikož ty jsi u Janey ještě neskóroval," opáčil Scott a dal si další sousto špaget do pusy. Stiles se tedy zamyslel víc. Musela to být holka, kterou oba znali, a Scottovi se líbila. Zamrkal, a než stačil cokoliv říct, sedla si k nim Maria a dala Scottovi pusu na líčko. Stiles pozvedl obočí a vidlička, kterou držel v ruce, se zastavila v půli cesty do jeho pusy.
"Kdy se tohle stalo? Zeptal se šokovaně Stiles a položil vidličku na talíř.
"Včera, teď jsem ti o tom chtěl říct," odpověděl Scott a pokračoval ve své porci.
"Mimochodem, chci slyšet tvou verzi rande s Janey." Ukázala na Stilese prstem Maria a nechala Scotta, aby jí dal sousto špaget do pusy.
"Není co říct. Myslím, že ti Janey říká všechno," pokrčil rameny a vzal si vidličku zpátky do ruky. Nepatrně se začervenal a podíval se do svého talíře.
"To říká, ale já to chci slyšet i z tvé strany. A nečervenej se, prostě se ti líbí a chtěl si jí políbit," řekla Maria, když dožvýkala.
"Cože?! Tohle si mi neřekl, Stilesi!" Vyhrkl Scott a podíval se na kamaráda před sebou. Stiles obrátil oči v sloup.
"Prostě jsem to zkusil. Ale někdo si to umí dobře načasovat, že Mario?" Podíval se s úsměvem na brunetku vedle Scotta.
"Ty jsi takový cockblocker, Mario." Zakroutil hlavou Scott a usmál se.
"Nejsem cockblocker. Měla jsem o svou sestru strach. Myslela jsem, že ji unesl Jackson!" Položila si Maria ruku na hruď a pak se zasmála. "Já se polepším, slibuju."
"Doufám," usmál se na ni Stiles a pak dojedl svůj talíř. "Kde je vlastně naše malá mořská víla Ariel?" Podíval se kolem. Když viděl Mariin výraz typu 'Vážně?' dodal: "Janey." Maria přikývla.
"Říkala, že dneska oběd nestihne. Připravuje s Nathanem ples. Nebo spíš ona připravuje a Nathan se opaluje," řekla Maria a vzala si od Scotta talíř, který jí nechal, aby se taky najedla.
"Myslím, že bychom jí měli něco donést, však víš, aby neumřela hlady,"kývnul Stiles a vstal.
"Nemůže oříšky a nejí rozinky," informovala ho rychle Maria s plnou pusou.
"Dobře," řekl Stiles a vzal si svůj tácek. "Mějte se, vy dvě hrdličky," rozloučil se Stiles se Scottem a Mariou a ti mu zamávali, dívajíc se, jak odchází. Scott se podíval na Mariu, která měla teď plnou pusu špaget a pobaveně se usmál. S touhle holkou se rozhodně nudit nebude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama