Pozor, pozor! Hlášení!

1. listopadu 2013 v 14:19 | Maria |  Maria píše
victoria justice
Pozor, pozor! Hlášení!

První díl jsem ještě jednou zkontrolovala a postla, TAKŽE NEVÁHEJTE A PŘEČTĚTE SI HO! Doufám, že se vám to bude líbit a budete číst dál!

A teď pokračování ke včerejšku.. Dneska jsem nezaspala, přišla jsem do matematiky a řekla učitelce, že mi dala na bakaláře 3 místo 2 a hrdě jsem jí ukázala svou písemku. Opravila mi to a já jsem byla happy.

Pak jsem měla češtinu a na tu máme tu nejhorší učitelku, tak jsem to nějak překlepala a dobré..

Pak jsem měla ajinu a poté konverzaci v angličtině. Myslím, že to nemusím komentovat.. (válím :D)

A paaaak jsme měli tělocvik. Jedna z mých nejlepších kamarádek (nejlepší kamarádka ze školy) Kiki si minulý tělocvik natrhla nerv na malíčku (myslím že byl natrhlý), když hrála basketbal. A tak to zavolala mamce a ta to začala řešit. A dneska si ta učitelka dovolila za ní přijít jí vyčítavě říct, že její malíček se řešil po celé škole a proč to teda volala mamce, když ví, že to bude řešit (nééé asi.. nechá si to pro sebe navěky věkuu). Tak si dovolím jí říct, že to není Kikiina chyba, že to její mamka řeší. A že je její mamka za ní zodpovědná takže musí vědět, co s ní je. Nakonec se MĚ snažila ztrapnit tím, že řekla, že když se vyseru tak to taky nevolám mamce (jo, řekla to slušněji). Tak jsem jí řekla, že si myslím, že není potřeba to minimalizovat, že úrazy se stávají a rodiče co moc řeší taky.. Takže klídeček. Hodily jsme pár vtípku, ale to nemění nic na tom, že jí chci praštit. A od příštího tělocviku se o to nenápadně snažím. Nikdo mi nebude nadávat do Kikinky, která je ještě menší než já (a to je co říct) a je to moje mimčo. Takže pá, zlá čarodejnice :D

No, ale zase mi odpadla volná hodina a potom psychola, takže jsem zase o něco šťastnější.

A tak jsem konečně doma a v pořádku. Takže ahoj víkende, ráda tě zase vidím!

A jaký jste měli den (týden) vy?

Maria

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama