Chcete vědět, kde si schovávám svůj pláštík!

10. listopadu 2013 v 0:56 | Maria |  Maria píšeChcete vědět, kde si schovávám svůj pláštík!

Ano, je to hláška z nového supermana, Man of Steel. Sice mě štve, že jsem to neviděla v originálním znění, protože to vždy zní lépe, než dabing, ale co už.

Henry Cavill je kapitola sama o sobě. Když jsem v prvních minutách viděla jeho sexy tělo, myslela jsem, že umřu. Úplně nejvíc ho žeru, když je neoholený a neupravený. Nevím proč, je to asi nějaká úchylka. Ale i v tom oblečku, učesaný a oholený vypadá samozřejmě skvěle!

Jinak ten film celý je skvěle propracovaný. Je tam vidět jeho začátek, který je docela dobrý. Je tam jeho život tak, jak je teď a je tam hodně flashbacků, což je skvělé! Miluju flashbacky! Bylo to zajímavé a četla jsem od lidí, že je tam moc techniky, tak nevím. Prý moc efektů nebo co. Co já vím, mě se ten film líbil. Těch informací, co narvali do 2 hodin plus nějaké ty minutky, bylo dost a mě se líbilo, jak to zpracovali. Dobrá práce Zacku Snydeře!

Takže zkrátka a dobře, zamilovala jsem se do Muže z oceli nejen jako filmu nebo postavy, ale i herce. Protože je charismatický a co si budem nalhávat, jeho tělo je SEXY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama