5x08 - Dead Man On Campus

23. listopadu 2013 v 18:22 | Maria & Janey |  TVD - Recenze

5x08 - Dead Man On Campus


Popis dílu: Stefan se opět potýká se svými problémy a Bonnie čelí své nové realitě.

Hrají: Nina Dobrev (Elena/Katherine), Paul Wesley (Stefan), Ian Somerhalder (Damon), Candice Accola (Caroline), Kat Graham (Bonnie), Steven R. McQueen (Jeremy) a další.


Názory:

Janey - Mario, vím, že jsi team Damon, ale OMG, sereš mě s tím!! :D Já s k Deleně vyjadřovat nebudu, protože Elenu už od druhý řady nemusím a Damona taky. Takže tímhle o nich mlčím! Lidská Katherine se mi hodně zamlouvá, jak se stará o Nadiu. Myslím, že s těma Poutníkama to bude ještě zajímavější. Katherine a její dopis na rozloučenou. Panebože, ona je skvělá prostě. A myslím, že oni mi nakonec udělají radost a Steferine se na konec konat bude. Stefan je můj malý miláč (asi něco jako Stiles v TW). Doufám, že to nakonec zkousne. Bonnie mě tak nějak nezajímá, ale měla pravdu, že když něco udělají, vždycky to má následky. K životu to patří. Caroline, nesmutni za pár dílů tam bude Klaus a může tě vzít do New Orleans, kde nakopeš Hayley zadek a pošleš jí do kelu!
Hodnocení dílu: 4/10 (řeší se tam hovna a už to prostě není ta první řada)

Maria - Hned první scéna mě zaujala. Doctor Maxfield je strašidelný a psycho a tajně jsem doufala, že mu to Jesse nandá za to, co mu udělal. Takže bad boy Jesse, máš u mě bod. Pokud se teda neproměníš v běsnící monstrum, to bych ti ho musela ubrat. Pak tu máme Bonnie jak natáčí videjko pro maminku! TAAAAAK sladké! Když si z ní pak holky dělaly srandu, že se jde muchlovat s Jeremym, smála jsem se. Konečně jsou Beremy zase spolu!!! A pak ta babička. Chudák Bonnie, jak dlouho to ještě bude snášet? Party pro Bonnie je od holek tak pěkné. A to, jak musela Elena ovlivnit Aarona, protože zapomněla, že ho ovlivnila? Pfff, amatér Smějící se A nejvíc se mi líbila věta: Jediný náladový a tajemný kluk, se kterým se chci muchlovat, jsi ty. ANO, JSEM DELENA FAN FOREVER AND EVER, BIATCHES! Líbající Stefana, kterému se pořád vrací vzpomínky z trezoru, je mi líto. Bobek. A pak jsme v baru s Katherine a Mattem. Jak cool je, že se tam mluví o češtině, co? ČESKO VÁLÍ!!! WOO!! Překvapený To, jak holky Jessemu pomáhají, bylo sladké a chtěla jsem, aby Jesse a Caroline byli spolu. Byli ňuňu. Jenže nééé, profesor Debílek z něho musí udělat upíra živícího se na upíří krvi a Elena ho musela zabít, aby nezabil Damona. Je to na pytel. To, jak Caroline byla naštvaná za to, že Elena chránila Damona, bylo trapné. Boo hoo! Katherine/Stefan pokec vypadá zajímavě a o co víc, sladce. Kdyby byli spolu, vyřešil by se můj problém s tím, že dvojníci mají být spolu a já nechci, aby Elena byla se Stefanem. Takže ano, Stefan/Katherine, go on! Damon vyslýchající Wese je prostě boží. Miluju, jaký je bad boy, i když je vlastně zlatý. Ten dopis na rozloučenou byl smutný, ale věděla jsem, že pokud se Katherine rozhodne nakonec skočit, Stefan ji zachrání. A taky to udělal, jupíííííí! A co pak řekl? You're Katherine Pierce. Suck it up. Jojo, dobře. Jsem fanoušek Stefana a Katherine.. Konečně přišla Beremy sex scéna a Jesse musí přijít a přejít přes Bonnie. Achjo.. Ale nakonec to stejně dělali, takže dobrý Smějící se Boo, Caroline! Nejsi Delena fan? Nejsem tvůj fan! (Jo, je krásná atd, ale naštvala mě).. A OMG!!!!! Damon byl 21051! A teď je tam zas! Neberte mi mého miláčka! Neeeeeeee! Maxfielde, zhniješ v pekle! Mlčící

Hodnocení dílu: 10/10 (I když se tam objevily věci, které se mi nelíbily, celý díl byl dobře propracovaný a prostě hustý, takže.. jo)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama