5x06 - Movin' Out

23. listopadu 2013 v 19:17 | Maria & Janey |  Glee - Recenze

5x06 - Movin' Out


Popis dílu: New Direction dělají písně Billy Joela. Zatímco Sam s Blainem navštíví Rachel, Kurta a Santanu v New Yorku, Sam objeví svůj nový sen.

Hrají: Lea Michele (Rachel), Matthew Morrison (Will), Jane Lynch (Sue), Naya Rivera (Santana), Darren Criss (Blaine), Chord Overstreet (Sam), Chris Colfer (Kurt), Becca Tobin (Kitty), Kevin McHale (Artie), Melissa Benoist (Marley), Jacob Artist (Jake), Blake Jenner (Ryder) a další.


Názory:

Janey - Sue a její ničení umělecký snů, asi se to vrací do první řady. Jsem velký fanoušek Jarley, ale prostě si to Jake posral a u mě teď spadl. Jak se předváděl, wtf? Marley, prosím dej Ryderovi šanci. Ryder je hodný, chodí do kostela a není ošklivý. (trochu mi tenhle trojúhelník připomíná Jackson/Janey/Stiles..wat? :D) Becky/Artie jsou prostě ťuťu. Je jako její starší brácha a záleží mu na ní. Sue je taky skvělá, že tak má starost o Becky. Zdá se mi to nebo tam byl náznak Samchel? Proboha, fakt! Vím, že Rachel a Finn k sobě patří jako den a noc, ale prostě Sam je sexy a Rachel si zaslouží někoho hodnýho, ne třeba Brodyho. Sam je prostě moje neoblíbenější mužská postava v Glee! On je jako Brittany v mužské verzi. Santana je prostě boží! Jak dělá, že se jí něco nelíbí a pak příjde. :D Jinak nechápu, jak tvůrci můžu dělat legrační seriál a hororový seriál najednou! Prostě to jsou borci!

Songs:
 1. Movin' Out - BLAM! Skvělá písnička pro ně!
 2. Piano Man - Blaine a piáno patří k sobě, ale trochu mi to připomělo Teenage Dream.
 3. My Life - Předváděčka Jakea jak prostě bad boy. OMG!
 4. Honesty - Artie je prostě skvělý.
 5. An Innocent Man - Ryder a jeho vyznaní lásky. Marley, ber ho!
 6. Just The Way You Are - NY song se Samem a Blainem. Proč ne? Samchel na konci! <3
 7. You May Be Right - Pohodová písnička na konec.

Hodnocení dílu: 10/10

Maria - Tento díl ve stylu Billyho Joela, byl skvělý. Stánky s různými druhy zaměstnání; kde, pro ne moc velké překvapení, nebylo divadlo, hudba ani nic takového; byl dobrý nápad. Blaine bude dělat talentovky nebo přijímačky nebo co to na NYADU, není to super?! Doufám, že se tam dostane. Sam by už vážně měl shodit ty vlasy, jeho copeček není cool! Smějící se Artie je ňuňa, jak se stará o Becky, i když jeho pomoc nechce. A Sue jako vždycky, ji chce ochránit od všeho zlého. Je taky ňuňa, ale svým vlastním způsobem. Marley to dobře nandala Jakovi, když mu řekla, že vždy bude ten kluk. Drsná!! Překvapený Jsem sice fan of Jarley, ale Jake si to zasloužil. Myslím si, že Rachel nepracuje jen proto, že chce zůstat v postavě Funny girl, ale protože se jí i líbí takhle pracovat. Jake je opravdový blbec, ale jak všichni víme, jen se tak vyrovnává s tím, že to pokazil. Puckermans are all the same. Mám sice ráda Rydera, ale nejsem fanoušek Ryley. I přesto ale musím uznat, že je pěkné, jak se zajímá o Marley a o to, že jí Jake ublížil. Awww, Sam je feminista! Yes, man! Smějící se Chudák, on je prostě mužská verze Brittany. Smějící se Je sladké, jak Rachel pomáhá Samovi přijít na to a uvědomit si, co chce v životě dělat. A samozřejmě, že chce být model.. Je to SAM!!!!! Je prostě sexy. Becky/Artie kamarádství je sladké a jsem ráda, že Artie Becky přesvědčil, aby na vysokou šla. Marley a její mamka mají super vztah a líbí se mi, jak jí může říct všechno. Sam a jeho focení. Nemůžu nic vytknout, protože se mi pořád vybavují jeho svaly. A co ta sekundová momentka s Rachel? WAT?! I love it! Sue byla scary, když volala Artieho do ředitelny. A bylo tak sladké, když svým chováním přiznala, že jí na Becky tak moc záleží, že ji nechce pustit. Úplná mamina. Ok, i když (a znova to opakuji) nejsem fanoušek Ryley, Ryder je tak sladký a MOŽNÁ bych i mohla být prozatimní fanoušek. ALE JEN PROZATIMNÍ! Smějící se Když Marley řekla YES, usmála jsem se a když odešel Jake, zasmála jsem se. Dobře, jsem zlá, ale oba si to zaslouží. Marley si zaslouží být šťastná a Jake si zaslouží hnít v pekle. Prozatím. Klaine jsou prostě sladcí a úžasní a nemusím to doufám rozepisovat, protože jsou ňuňa. Líbí se mi scéna Becky na vysoké škole. Jsem na ni hrdá přesně jako Artie. Prý Sam a zhubnout. Big NO! Hell NO! Však je hottie! Líbilo se mi, že i když se Samtana v minulosti nepohodli kvůli Brittany, teď jsou zase v pohodě. Rachel/Sam momentky jsou boží a chci, aby byli spolu. Jo, Finn odešel teprve nedávno (R.I.P. Cory Zamračený), ale zdá se to tak správné! Sue/Becky je sladké a nemám pro to slov. Na konci to Ryder vzal moc rychle, takže mínus body brácho. A Jake se zase choval jako idiot. Jak Tina zařvala Blam, to bylo awesome. Blam je the best brotp of all times! Shrnutí? Celý díl byl sladký a Jake je blbec Smějící se

Songs:
 1. Movin' out - Klasika, která mi připomínala, jak Santana zpívala Girl on Fire, protože písnička začíná v Ohiu a končí v New Yorku
 2. Piano man - Líbilo se mi, jak tam všichni tančili se svíčkama a i to, že Sam hrál na foukací harmoniku a hlavně!! Tam byli pohromadě Sam, Blaine, Kurt, Rachel a Santana. Long time no see, takže yay!
 3. My life - Jak už jsem psala výše, Jake se předvádí, aby zakryl, jak ho to mrzí. Chová se jako blbeček.. Po zvukové stránce je samozřejmě dokonalá, Jacob Artist je boží.
 4. Honesty - Artie má super, vysoký a úžasný hlas! Miluju ho a je sladký. A bylo krásné, jak Becky řekl, ať se nebojí. Byla jsem dojatá stejně jako Becky.
 5. An innocent man - Tak sladké.. A bylo super vidět Jaka rudnout vztekem (nebo závistí nebo co to bylo) jak rajče Smějící se A Ryderův hlas je božský. A když Marley řekla YES, usmála jsem se.. CO TO SE MNOU JE?! Smějící se
 6. Just the way you are - Krásná písnička a nejvíc mě dostalo, jak Santana dělala, že se jí to nelíbí a pak přišla zpívat s nima. To bylo sladké. Tahle písnička se mi osobně líbila asi nejvíce. Byla plná klidu a pokoje a lásky a ňuňa. A ta Rachel/Sam momentka na konci? Hmmm. Líbající
 7. You may be right - Super písnička, ale zase.. JAKE JE TOTÁLNÍ BLBEC!
Hodnocení dílu: 10/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama