4x01 - In Memorian

13. listopadu 2013 v 10:13 | Janey & Maria |  LG - Recenze

4x01 - In Memorian


Popis dílu: -

Hrají: Ksenia Solo (Kenzi), Kris Holden-Ried (Dyson), K.C. Collins (Hale), Paul Ramos (Vex), Zoei Palmer (Lauren), Rick Howland (Trick), Anna Silk (Bo) a další


Názory:

Janey- Hned první scéna a hned má drahá Kenzi! Já jí moc moc zbožňuju! Takový dojeb, že Kenzi není člověk, jak jí Hale a Dyson zahránili. Nice! Klobouk dolů, hoši. Pak se Kenzi převlíkala před Dysonem a já: "Je to divné a je mi z toho horko, proč?". A pak ta věta "Why would you be lonely with me here?" a já: "Oukej, co se teď stalo?" . A ONI SE POLÍBILI, PROBOHA! DYSON A KENZI! A pak Aife, matka Bo, hledá svou ztracenou dceru. Takže nikdo si na Bo nepamatuje. Aha. Vex jako nejvyšší Temných Fae. I like it! Maximo mě sere, Dyson má povolení ho zabít! Na té akci to bylo skvělé! Dyson: "Co támhle ta?" Hale: "Není to můj typ." a ta slečna se otočila a Kenzi a já wow! A myslím, že Dyson s Halem na tom byli podobně. Pak vzala Kenzi Halea na parket a já: "To chce, aby Dyson žárlil?" a začli tančit a pak se k nim Dyson přidal. WOW! Vůbec to nebylo sexy. Nee! Ještě teď je mi z toho horko. Ale potom se stalo něco čeho jsem se bála i když Hale a Kenzi jsou epic. Ta scéna, kdy Dyson a Kenzi spolu mluví byla ňu. I ship it a lot! "My heart hurts, Dyson and I don't know why.". A potom zapli ten přístroj a všichni si vzpomněli na Bo. Doufám, že Aife nezabije Tricka nebo jí zabiju já! Nejlepší nakonec: Hale na Kenzi: "We need to talk."!

Hodnocení: 10/10 (za to, že Kenzi byla tam pořád a pořád)

Maria - Ok, takže lidi nezabíjejte mě, ale mě se tenhle díl vůbec nelíbil! První scéna, dobrý. Myslela jsem si, že to je nějaký trik s tím, že Kenzi není člověk. A tak trochu byl, takže ok.. Potom jak Hale držel Kenzi a vedl ji pryč bylo cute, ale pak přišel ten cockblock Dyson. Ale to ještě nic. Pak jsou u Kenz doma a Dyson se chová divně. Oddaluju se od obrazovky. Dyson a Kenzi se políbí. Zakrývám si oči, řvu fuj a imaginárně je od sebe odtrhuju. Fuj, gross! Jako kamarádi se mi líbí, ale jako pár? NOPE! Pak jsem ten díl nějak nevnímala do Kenziiného tance s Halem. Jsem happy jak dva grepy, ale co se nestane.. Přijde cockblock Dyson. GTFO BITCH! Ne, nelíbilo se mi to. Pak ten had jako nic moc.. Strašně se mi ale líbilo, jak šel Hale proti Vexovi. Konečně zase po době použil svou schopnost. Pak rozhovor od Kenzi a Dysona, že by to možná mohli nechat tak.. OMG, NO! THAT'S VERY BAD IDEA! No a když si konečně vzpomněli na Bo, byla jsem jak: Blik, říkám vám to celou dobu! Musím ale souhlasit s Janey, že pokud Aife zabije Tricka, zabiju ji. Jdem na ni, Janey! A že potřebuje Kenzi s Halem mluvit? OH, YEAH!!! Ti dva jsou nejlepší, tak to pochopte! No a taky jsem ráda, že si Vex na ně vzpomněl, miluju Kenzi a Vexe dohromady. A s Bo samozřejmě. Taky mě štve, že ji dali jen na konec. Ale co, je to tak napsané, nedá se nic dělat. A poslední věc, která se mi nelíbila.. Protože nejsem fan of Doccubus neboli Lauren/BO, ta scéna kdy si na ni vzpomněla nebyla vůbec nutná, klidně bych se bez ní obešla. Vím, jsem hrozná, ale co už.

Takže, co si z toho vezmu?
  1. Kenzi a Dyson jako pár? NE
  2. Kenzi a Hale jako pár? ANO
  3. Kenzi jako člověk? ANO
  4. Hale a používání jeho sirény? ANO
  5. Trick naživu? MUSÍ BÝT!
  6. Vex/Kenzi/Bo? ANO!
  7. Lauren? NE
  8. Bo? ANO!
Hodnocení: 5/10 (a to ještě přidávám)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama