3x07 - The Dead

23. listopadu 2013 v 15:13 | Maria & Janey |  AHS - Recenze

3x07 - The Dead


Popis dílu: Fiona si začne plnit svá přání a dostane se jí lásky. Bohužel ale Cardelia zijstí, kdo skutečně zabil Madison.

Hrají: Jessica Lange (Fiona), Taissa Farmiga (Zoe), Emma Roberts (Madison), Evan Peters (Kyle), Sarah Paulson (Cordelia), Jamie Brewer (Nan), Angela Bassett (Marie), Gabourey Sidibe (Queenie) a další

Názory:

Janey - První, co mám jako dojem z nového dílu je WOW! Opravdu to začíná být tajemnější a tajemnější! Marii se nedivím, protože to co Delphine udělala je važně psycho a musí za to pykat. Fiona je prostě baddass bitch. Opravdu jsem čekala, že Axeman jí miluje, první jí chránil jako otec, poté se do ní zamiloval jako do ženy. Zoe je další Nejvyšší. You don't say? Když nedali Madison, tak to musela být Zoe. Kylea mi bylo strašně moc líto, když na začátku vzpomínal, jak byl s kamarády v tetovacím studiu a potom ty tetování těch kamarádů měl na sobě. Bylo to smutný. Zoe se konečně vzpamatovala a začala ho učit, aby byl zase normální. Madison mi je fakt líto. Necítit žádnou bolest, prostě nic. Nedivím se, že to zkusila s Kylem, jestli něco ucítí a woalá ona něco cítila. Je to drsný, protože Evan Peters a Emma Roberts spolu ve skutečnosti tvoří pár. Trojka Zoe/Kyle/Madison je zajímavá a doufám, že to neutnou nebo prostě Zoe nezačne vyšilovat, že to není spravné a blabla. Musí za to pykat, oba je přivedla k životu. Cordelia a její plán "kill Fiona" bude doufám uspěšný, protože si to zaslouží za zabití Madison!
Hodnocení dílu: 10/10 (nemám za co ubrat hodnocení, protože to byl skvělý díl)

Maria - Tak to zkrátíme. Axeman a Fiona jsou tak trochu nechutní, protože jsou staroušci (z toho jeden je mrtvý), ale budiž. Láska existuje v každém věku.. Madison nemám ráda, takže mi bylo tak jedno, že nic necítí. Jen co jsem viděla, jak byla v pokoji s Kylem jsem si říkala: Ne, ne, ne. Prosím ať s ním není. Bohužel, je. Jsem fanoušek Zoe/Kyle a Madison mi do toho tahat nebudou :/ Zoe/Kyle forever bitches! Konečne Cordelia plánuje zabít Fionu, na to se těším. A jak Zoe zabila Spaldinga bylo drsné. A poslední kousek příběhu, kdy Queenie přivedla tu Madame LaLaurie. Nevím, co k tomu říct. Já jsem pro to, aby Queenie zůstala v Covenu, protože nechci aby je Maria společně s ostatníma zničili. Takže tak. Možná to je jen mojí náladou nebo protože mi znesvětili můj páreček Zoe/Kyle, ale ten díl pro mě byl nic moc..
Hodnocení dílu: 5/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama