1x07 - Bloodletting

16. listopadu 2013 v 14:23 | Maria & Janey |  TO - Recenze

1x07 - Bloodletting


Popis dílu: Někdo z Klasovy minulosti unese Hayley a řekne jí, jaké nebezpečí je pro upíry její dítě. Samozřejmě, že Klaus a Elijah nenechají věci jen tak a požádají Sabine o pomoc při hledání Hayley. Když jí zachrání, Klaus se setkává se svým starým známým Tylerem (Michael Trevino). Mezitím Davina nachází nové spojenectví a Rebekah dostane od Marcela zajímavou nabídku.

Hrají: Joseph Margan (Klaus), Daniel Gillies (Elijah), Claire Holt (Rebekah), Charles Michael Davis (Marcel), Phoebe Tonkin (Hayley), Danielle Campbell (Davina), Leah Pipes (Camille), Daniella Pineda (Sophie) a dalšíNázory:

Janey - Na začátku jsem byla úplně: "Yay! Tyler je zpátky!" a z něho Plecka udělala pi*atou postavu. (Ano, tady nadávat na Plec můžu). Klaus samozřejmě nezahálel a šel zachráňovat své dítě. Nelíbí se mi, jak Elijah leze Klausovi do rodiny. (tajně doufám, že Elijah bude s Katherine). Marcel je prostě já nevím, pořád mě docela překvapuje někdy a někdy ho chci plesknout. Davina je prostě cool postava a její kamarádství s Joshem mi připomíná Hummelberry z Glee. :D Rebekah je nejvíc naivní postava v celé seriálovém světu. Chudák Claire, protože jí pak hodně lidí nemá rádo, proto jak má debilně napsanou Rebekah. Elijah se chová jako by to děcko bylo jeho. A Tyler je nová Gossip Girl a musel všechno o Hayley říct Marcelovi. A nemám ráda postavu Hayley ani v TVD jsem jí neměla ráda, takže mi je úplně ta holka jedno. Klaus? Bože, ňuňaň můj! Poprvé mám ráda hlavní postavu!
Hodnocení dílu: 8/10 (strhávám body za Tylera a Hayley/Elijah)

Maria - Tak to vezmeme od začátku. Ta scéna, kdy bratři Michaelsonovi přerušili "párty" bylo vskutku co? Boží! Elijah je nejlepší. Když mu Marcel řekl, že lépe vypadal v rakvi, tak jsem mu chtěla plesknout. A co Tyler? Když jsem ho viděla, myslela jsem, že omdlím. Co tam dělá?! Proč unáší Hayley? Tady jsem mu moc nefandila, asi začínám fandit Hayley. No ovšem když vytvořil z Dwaynea hybrida, to bylo luxusní! A nejvíc se mi líbilo, že byl připoután k Hayley. Škoda, že ho Tyler zabil dřív, než jsme ho stačili poznat. Když pak Hayley utekla a s nožem zamířila na Elijaha, protože nevěděla, že to je on, byla jsem jako: Ho ho ho! A pak Helijah objetí.. Ano, neskrývám to, miluju ty dva a chci je vidět spolu. Musím se přiznat, že jsem se na skoro vraždu Tylera dívala poněkud s ledovým klidem. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem věděla, že by ho nenechali jen tak umřít, nebo protože ho nějak přestávám míc ráda.. (Což je hřích, já vím) No nic. Když potom obvinili Klause z toho, že si chce udělat hybridy a je mu fuk to děcko, byla jsem ukřivděná s ním! Vždyť o tom nepadla řeč, nevěděl to! Pff. Když ale pak kousl Elijaha, lekla jsem se. ON JAKO BEZ KLAUSOVY KRVE UMŘE?! Když pak Elijah řekl, že ho to nezabije, oddychla jsem si. Když pak Helijah našli tu bibli s rodokmenem, byla jsem jak: WAT?! Smějící se Další věc: To, že Rebekah dala přednost Marcelovi před Klausem mě rozhořčilo. Ano, Klaus je sviňák, lže, podvádí, ale je to můj miláček a stane se zlým až ho lidi zradí. Má jen mindráky, toť vše! Taky Marcelovi nevěřím, je to svině a hraje na city (ale je sexy). Poslední scéna byla šokující. Kam daleko Tyler zajde dokud se Klaus nenaštve a nezabije ho? Dívejme se dál a zjistíme to..

Co si odnesu z tohoto dílu:
  1. Klelijah? ANO + miluju oba zvlášť a nemůžu si vybírat, je to moc těžké
  2. Tyler? NE
  3. Hayley? ANO
  4. Dwayne připoután k Haley? ANO
  5. Helijah? ANO
  6. Kelijah hádka? NE
  7. Marcel? NE
  8. Spiknutí Rebekah + Marcel? NE
  9. Spiknutí Tyler + Marcel? NE

Hodnocení dílu: 8/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama