Říjen 2013

Grumpy cat

31. října 2013 v 21:10 | Maria |  Maria píše
grumpy cat
GRUMPY CAT

Okay, takže.. Co tu máme dneska. Jo, grumpy cat! Tahleta kočička naprosto vystihuje mě. Ať se snažím, jak se snažím, vždy skončím s výrazem jako má ona. Například dnes..


Ráno zaspím do školy a jelikož jsem včera usla v obýváku, musela jsem si ještě připravovat věci do školy a nestihla jsem kámošce přibalit věci, co jsem si od ní půjčila.

Přijdu do školy a učitelka matematiky si ani nevšimla, že jsem tam nebyla (což je dobře, je slepá, hluchá a nezapisuje mě). Poté rozdá písemky, dostala jsem za 2 (jupí, jupí! alespoň jedna dobrá zpráva po ránu).

Poté máme tříhodinovku Ošetřovatelství. NUUUDÁÁÁ! Koho baví sedět a tři vyučovací hodiny poslouchat: vyšetření, fyzikální funkce, diagnostika, žíly, krev, bla bla? Mě ne. A tak si dělám svoje, jako vždy. Připojím se na wi-fi, zapnu net a bam! Přijde mi sms, že platím. FUUUUUUCK!

Pak máme angličtinu. Jeden z mála předmětů, které mám ráda. Protože mi jde. A tím jde myslím to, že jsem nejlepší ze třídy. A troufám si říct, že ze školy. Jsem páán :D A tak pohoda, je sranda.

Pak máme češtinu a bam! Zjistím, že ať už jsem jakkoli dobrá na ČJ (což docela jsem), dneska se mi dařit nebude. A tak plácám páté přes deváté a prostě děs.

Pak máme hodinku volna na oběd a bam! Zjistím, že jsem si koupila oběd na jakýkoliv jiný den než na dnešek.
Takže jsem hladová, unavená a ještě mě čeká dvouhodinové vyučování ajiny, protože pojedu v druhém pololetí na stáž do Londýna (yaaaaaaaay!). A tam samozřejmě válím. Ale i tak..

Přijdu dom, začnu překládat náš první díl do angličtiny, abych to mohla zítra postnout. Celou dobu mám na mysli, že musím stihnout tramvaj, abych mohla přijet na doučování angličtiny (doučuju, nejsem doučována) a bam! Podívám se na hodiny a nestíhám.. Tak fárám na zastávku a nakonec jsem přišla jen o pět minut pozdějc.

Doučuju, dřu se jak mezek aby to moje holátko Emily (jediné, co je na ní anglického, je její jméno) něco pochopilo. Hodina uteče jako voda a já jedu do obchodu koupit taťkovi čokoládku na narozeniny. A koho nepotkám? Taťku. Nastupoval do tramvajky, ze které jsem vystupovala. A já mu tak záviděla, že už jede domů. Nakoupím čokoládku a jedu domů.

Doma s mamkou popřejem taťkovi a idu překládat. Je 19:25. Mám čtvrtinu, kouknu se a je 19:25. Nic nevnímám a tak ani to, že je furt stejný čas. Mám polovinu a kuk, je pořád 19:25. To už mi připadá divné a tak se kouknu na mobil.. 20:45. Fuck..

A tak jsem tady, mám polovinu přeloženou, dál už se mi nechce a ani mi to nemyslí. Zítra máme občanku a nic neumím (učitel je hotový Hitler) a mám mít povídání o Dánsku (které nemám), jelikož jsem vypravěč na jedné školní akcičce.

Takže už chápete, proč jsem GRUMPY CAT?

Maria

Bunnies are crazy!

31. října 2013 v 10:10 | Janey |  Janey píše
"I've got a theory, it could be a bunnies." - Anya z Buffy, The Vampire Slayer (z dílu Once More a Feeling)

Hello bunnies,
říkáte si proč proboha mele o králících. No, má to svůj důvod, protože neteřin králík Johnny je nejdebilnější králík na světě a pořád mě ruší, když si ze své klece dělá překážkovou dráhu nebo co. Já už na něj opravdu nemám nervy, když vám začne s miskou třískat o klec někdy v noci a vy prostě nemůžete dosnít svůj sen o Dylanovi. (plusové body mu dávám za to, že když se mi zdálo o Noční můře v Elm Street, tak mě vzbudil, abych neviděla, jak mě Kreuger zabíjí). Prostě ho prohodím oknem za chvilku!

Prostě si myslím, že Johnny vypadá jako ten první králík na obrázku, když mě budí a přidává k tomu i svůj ďábelský smích. Asi ho přejmenuju na Darach a budu mít klid, protože za chvilku začne obětovávat lidi, které potřebuje zabít, aby mohl bojovat proti Ducalionovy (prostě proti tomu chlápkovi z Teen Wolf, který byl slepý). Náhodou by to bylo fajn, kdyby Johnny dostal roli v Teen Wolf, jela bych s ním a nenápadně bych se vtěrla k Dylanovi a byla by z toho láska na první pohled (z mé strany určitě). Stejně kdybych na něj vybali svou výslovnost (ano, Maria se mi směje), tak by si myslel, že jsem padlá na hlavu a potřebuju odborníka.

A dost! Bude den, kdy nebudu mlét o Dylanovi? Připadám si jako 14-letá puberťačka, co pusinkuje jeho plakát. (nemám žádné plakáty v pokoji) To mi, připomíná, že jsem někde četla, že holka, když se převlíká v pokoji, tak se jí zdá, že jí pozoruje Justin Bieber. (paranoidní děvče). Uznávám 1D (nejvíc Harryho a Liama), ale Bieber už je prostě na mě moc. Kdyby mě někdo donutil jít na jeho koncert, tak bych se tvářila asi takhle.

Takže králíkům, kteří chtějí být slavní, zdar a mějte se, jak jen chcete!

10. OTP nebo Crackships ze seriálu podle Janey

31. října 2013 v 9:41 | Janey |  Fun
Poslední můj seznám oblíbených OTP ze seriálu nebo crackships (každá jiná postava ze seriálu). Doufám, že aspoň s něčím budete souhlasit.

10. Nejoblíbenějších hereček podle Janey

31. října 2013 v 9:03 | Janey |  Fun
Trošku jsem odstrčila holky, tak nemůžu posoudit, jestli jsou sexy, ale neoblíbenější herečky posoudit můžu, i když se to často mění, protože já mám oblíbenou herečku na chvilku. V této chvíli to ale vypadá takhle.

10. Nejvíc sexy můžu světa podle Janey

31. října 2013 v 8:36 | Janey |  Fun
Prostě jen taková anketa na koho se nikdy nepřestanu dívat a pořád budu hledat jeho fotky. Stejně si myslím, že každý tuší mou Number.1, ale přece jen kdo se ukázal na těch dalších devíti? Tak si rozbalte tenhle článek, pokuď vás to zajímá.

Stiles & Lydia | Beneath Your Beautiful

31. října 2013 v 6:39 | Janey |  Ships
Dálší úžasné video! Jen si místo Lydie představte Janey a bylo by to perfecto, manifico! :D Btw: Písníčka je úplně pěkňučká!!


Belgium's Got a Talent - Gangnam Style

30. října 2013 v 9:35 | Janey |  Janey a její oblíbené
Každý písničku Gangnam Style od korejského zpěváka PSY zná, ale teď v podání 4-letého Belgičana v pořadu Belgium's Got a Talent (což je vlastně Belgie má talent). Projíždím videa na youtube a tohle se mi nabídne na první stránce. Říkám si wtf, tak si to pustím a musím uznat, že je ten malý je skvělý!


Stiles & Lydia | One Step Closer

30. října 2013 v 8:37 | Janey |  Ships
Nejsem fanoušek Stydie. Byla bych radši kdyby do Beacon Hills nenápadně poslali Kenzi z Lost Girl a byla by novou Stilesovou láskou. Ale musím uznat, že Stydia mi připomíná Janey a Stiles z našeho bobanu a navíc je video pěkně zpracované.


Go, bad girl!

29. října 2013 v 18:11 | Maria |  Maria píše
Go, bad girl!


Ano, mluvím o Marii v naší povídce. Dopsali jsme 4. díl povidky a pokračujeme v pátém a ty kecy, co Maria má, mě zabíjí. Jediný spoiler, který vám k těm dvoum dílům dám je, že pátý je pokračováním (tedy druhá část) čtvrtého a že jsme se pro tvorbu inspirovaly filmem Now You See Me, který jsme včera viděly. Takže jestli chcete děj o maličko víc pochopit, neváhejte se na něj kouknout.


A tady je další důležitá informace: První díl vyjde už v pátek 1. Listopadu! Takže čekejte s nastraženýma OČIMA a kdyžtak dejte vědět nějakým svým kamarádům, kteří by se o to mohli zajímat, aby si v pátek přečetli náš první díl povídky Perks Of Being a Nicholson (který nemá nic společného s tím filmem podobného názvu) a snad se to jim i vám zalíbí.

Tak já jdu zase něco dělat, mějte se!

Maria

Poslušně hlásím..

29. října 2013 v 12:21 | Janey |  Janey píše
..že jsme dopsaly 2. díl bobanu (stejně je to dobrá zkratka). Takže už mě netíží svědomí, že jsem popředu a Maria nestíhá. Ještě, že mám geniální nápady a Maria u mě spala, abychom ráno mohly sednout k noťasovi a dopsat 2.díl a začít nenápadně 4.díl. Stejně vím, že to nebude na jeden díl, ale zase to bude rozdělené jako první a druhý díl.

Jinak jsme i dneska uvažovaly (teda já uvažovala) o čem bychom mohli psát o bobanu. I když už teď miluju naší povídku, protože ty vtipné situace se nekonají jen tak. Jinak se strašně těším, až to někdo bude číst. Protože se u toho vždycky nasmějeme s Mariou, že to ani není možné.

Nakonec jsme nic nevymyslely, jen vím, že odpoledne jdeme pro chleba. Fakt dúležitá informace, ale já už si fakt nepamatuju, co bychom mohli po bobanu psát, protože se mi zamlouvá něco jinýho a Maria má zase jiný nápad. Takže nakonec jsme se rozhodli pro..myslíte si, že vám to teď řeknu? Muhahaha, ne. Jdu si pustit AHS, Originals, TVD a Misfits.

Bye! Zapomněla jsem napsat, že se rozplývám nad ikonkou Hoechlina a O'Briena! :D