What's up my Zombies?!

28. října 2013 v 12:50 | Maria |  Maria píše
Plants vs. Zombies 2
Takže.. Místo toho, abych se vztekala nad tím, jak mě můj (no dobře, taťkův) počítač tak strašně štve, jsem si stáhla do mobilu hru Plants vs. Zombies 2 a jedu ve velkém stylu! Ano, já vím, nemám ještě dopsaný ani druhý díl, ale nemůžu stíhat dělání videa, překládání našich článků no angličtiny, opravování našich chyb v těch českých, domácí práce a ještě hraní PvZ2! To prostě není v mé kompetenci! Ale abyste věděli, druhý díl už má tři strany a dávám si na něm záležet, takže.. Don't kill me or burn me at a stake.

Plus! Viděli jste nový díl AHS (American Horror Story)? OMG! Ta stará baba je zlá v každé sérii.
A co nový díl Misfits? Zdá se mi, že už v Anglii nemají nápady a tak tam dávají úplné kraviny. Ale jo, pobavila jsem se.. Kromě té sexuální scény č.2, při té se mi dělalo na blití.
Také nemůžeme opomenout nový díl TVD (The Vampire Diaries) při kterých se mi chtělo plakat. A co jsem to tam viděla? Žeby náznak Steroline? Woah! I když jsem nekonečný fan of Klaroline, docela se mi to líbilo. Joo, já vím. Zatím nic tak pořádného nebylo, ale nemůžete mi tvrdit, že jste tu sexmosféru necítili až u vás doma!

Mohla bych dál mluvit o seriálech, protože se dívám na takovou spoustu, že nevím, jak to stíhám, ale nebudu vás zatěžovat. Místo toho si doma uklidím, možná něco dopíšu do 2. dílu a jdu k Janey na žranici, protože to je moje nejoblíbenější činnost ze všech.

Pa a nezapomeňte, miluju vás a vy milujte mě!

Maria
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama