Perks of Being Nicholson - postavy

26. října 2013 v 18:43 | Maria & Janey
Chtěly bychom vám představit naše úžasné postavy, které figurují v naší sérii povídek s názvem "Perks of Being a Nicholson", jejichž první díl vyjde už brzy!HLAVNÍ POSTAVY

JANE NICHOLSON

18, Junior

První ženskou hlavní postavou je Jane Nicholson alias Janey. Pod pravou rebelskou skořápkou se skrývá romantická a ochranitelská duše, která vyjadřuje lásku formou provokací a sarkastických poznámek. Pro svou rodinu a kamarády je ochotna udělat vše, dokonce se dostat do problémů (což se jí hodněkrát stane). V jejím těle proudí irská a britská krev, takže se nebojí dostat se do jakýkoliv konfliktů a vždycky si prosadit svou. Její největší slabostí je její mladší sestra Maria. K velkému překvapení cítí náklonnost ke Stilesovi, který jí už od začátku dává najevo, že mu není lhostejná. Bohužel, vždy měla slabost pro 'bad boys' a tak není divu, že podlehne i jednomu z nejoblíbenějších kluků na škole, Jacksonovi. Proč ale nemůže přestat myslet na Stilese?MARIA NICHOLSON

17, Sophomore

Janeyina mladší sestra a druhá hlavní ženská postava je Maria Nicholson. Španělská a britská krev se spojila, aby vytvořila tuhle sarkastickou a velice temperamentní mladou slečnu, která ví, co chce a jde si tvrdě za svým. Má obrovský talent pro zpívání, ale svůj dar skrývá, jak jen to jde. Možná si navykla, že jí ve všech situacích zachraňuje starší sestra, ale i ona si umí dupnout, když je potřeba. Je vtipná a ve většině případů se chová jako kluk. To způsobuje, že je dost oblíbená u kluků a o to méně u holek. Nenechte se ale zmást, pod tou tvrdou vrstvou je to milá, roztomilá a romantická osůbka, která má své sny a přání. Přestože navenek to vypadá, že by si s Derekem nejraději vjeli do vlasů, už od začátku mezi nimi každý cítí sexuální napětí, které by se dalo krájet. Samozřejmě, že na sobě nedává nic znát a raději kouká po jiných klucích. Udělala by cokoliv, aby nemusela poslouchat slova typu: "Ty a Derek se k sobě tak hodíte!" Ale co když je na tom alespoň trochu pravdy?

STILES STILINSKI

18, Junior

Když se řekne největší outsider a stydlín, každému se vybaví právě Stiles Stilinski. Jeho sarkastický humor se hodí hlavně ve vážných situacích. Slabost pro zrzky je mu osudná, a proto je jasné, že krásná rebelka Janey uchvátí jeho rockerskou duši. Velkou vášní je pro něj skládání písniček a hraní na bicí i kytaru. Se svým nejlepším kamarádem Scottem se znají už od malička. Proto se rozhodli založit kapelu s názvem Slow Kids at Play. Žije jen s tátou, který je policista, protože jeho máma umřela, když mu bylo deset let. Jeho největším nepřítelem je Jackson, který mu dělá naschvály téměř neustále. Život se mu ještě víc zkomplikuje, když se milovaná Janey stane Jacksonovou holkou. Co Stiles udělá?


SCOTT MCCALL

18, Junior

Vždy vysmátý a pozitivně naladěný je Scott McCall. Málokdo ví, že tím skrývá svou ublíženost způsobenou tím, že ho jeho vlastní starší bratr Derek ve škole ignoruje. Hodně času tráví se svým nejlepším kamarádem Stilesem, se kterým založil skupinu Slow Kids at Play, kde zpívá a hraje na elektrickou kytaru. Je přátelský, takže není divu, že se hned spřátelí s Janey a poté i s Mariou. Narozdíl od vřelého přátelství s Janey, se mu už od začátku zamlouvá Maria a tak vyhledává každičkou možnou chvilku, aby jí byl nablízku. Podaří se mu získat Mariino nespoutané srdce?


DEREK HALE

19, Senior

Derek Hale je hvězda fotbalového týmu na škole, starší bratr Scotta a nejlepší kamarád Jacksona. Důvod, proč má jiné příjmení než Scott a jeho máma, je jednoduchý. Derek se totiž narodil dřív, než se jeho rodiče vzali a oni mu jej nikdy nezměnili. Jako jediný je schopen vracet Marii její sarkastické poznámky a nezůstává jí nic dlužen. Vždycky vymyslí způsob, jak jí to vrátit. Celou dobu v sobě samozřejmě popírá jakékoliv známky citů k této mladé slečně, ale nedá se to popírat věčně. Jejich neustálé hádky mezi nimi vytváří také vášeň, a té je těžké se bránit. Spolu s Jacksonem tvoří skupinu těch oblíbených. Chodil s Caroline, nejoblíbenější dívkou na škole, která se ho ale nechce jen tak vzdát. Derek si také uvědomuje, že příznáním svých citů k Marii by mohl ztratit post oblíbeného drsňáka na škole. Udrží si post oblíbeného hráče nebo dá přednost citům?
JACKSON WHITTEMORE

18, Junior

Na každé škole existuje ten nejrozmazlenější a nejnamyšlenější člověk a zde je jím právě Jackson Whittemore. Má všechno, na co si vzpomene a dostane vše, po čem touží. Přitahuje ho nová tajemná dívka Janey, která je imunní vůči jeho kouzlu, a tím po ní touží ještě víc. Třešničkou na dortu je, když se Jackson dozví, že je do ní Stiles (jeho nepřítel) zamilovaný. Ale co když jeho city k Janey nejsou hrané, ale opravdové?


VEDLEJŠÍ POSTAVY

NATHAN YOUNG

18, Junior

Nathana Younga zná každý na škole díky jeho sexuálním narážkám a sprostým slovům, které se nebojí říct kdykoli a kdekoli. Všichni učitelé si na něj už zvykli a tolerují ho za cílem se ho co nejrychleji zbavit. Jeho sexuálním návrhům neunikne Janey, Maria, ani kterákoliv jiná dáma na škole. Je mu jedno jestli je daná žena v prváku nebo je to učitelka. Zkouší to na všechny. Jeho rodiče ho vykopli z domu, a tak bydlí sám a samozřejmě mu to vyhovuje, protože může mít svá vlastní pravidla. A první pravidlo zní: "Hlavně žádná pravidla."


KYLE LANGDON

17, Sophomore

Chytrý, stydlivý, tichý, neviditelný. Tato slova popisují Kylea Langdona. Rád se učí a jeho tajným koníčkem je psaní povídek a básní. Od první chvíle, co ji poznal (což bylo při její úplně první hodině na škole - laboratoře, kdy ji dostal do páru), se mu Maria zalíbila a od té doby sepsal spoustu zamilovaných básní o této mladé, energetické slečně. Nedává si ale naděje, protože ona je přeci oblíbená a on je jen další šprt! Má Kyle nějakou šanci?

ARIA MONTGOMERY

17, Sophomore

Aria Montgomery patří mezi nejoblíbenější holky na škole. Je okouzlující, zapálená pro věc a (jako každá oblíbená holka) trochu mrcha. Když ji ale člověk přiroste ke srdci, dokáže být milá, obětavá a milující. Skrývá svou chytrost, protože by jí to ubralo na oblíbenosti. Kdo v ní uvidí tu světlou stránku? Komu se podaří probořit ledy?
CAROLINE FORBES

17, Sophomore

Ďábelská, nevyrovnaná, vypočítavá, manipulativní a dychtící po moci. Seznamte se s Caroline Forbes, jednou z nejoblíbenějších holek na škole. Caroline je typická oblíbená holka s 'Queen Bee' komplexem. Chce to nejlepší, chce to hned a není radno se jí plést do cesty za splněním jejích přání. Za vším tím nesnesitelným chováním je ale jen malá, vystrašená holka. Čeho se bojí? Přece toho, že zůstane sama. Což nás přivádí ke 'králi' školy, Derekovi. Derek je pro ní jasná ukázka 'toho nejlepšího' a ona by udělala cokoliv, aby ho dostala zpět. Ale každý přece ví, že jedna z věcí, kterou si nemůžeme vynutit, je láska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JUST LARRY | *Luc JUST LARRY | *Luc | Web | 28. října 2013 v 19:12 | Reagovat

líbí se mi Maria a Nathan :) Nathan i celkově s tím životopisem, za to maria jen vzhledově :D určitě si přečtu aspoň první díl :))

2 Janey Janey | Web | 31. října 2013 v 7:37 | Reagovat

A Derek se ti nelíbí? To se tedy divím. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama