Grumpy cat

31. října 2013 v 21:10 | Maria |  Maria píše
grumpy cat
GRUMPY CAT

Okay, takže.. Co tu máme dneska. Jo, grumpy cat! Tahleta kočička naprosto vystihuje mě. Ať se snažím, jak se snažím, vždy skončím s výrazem jako má ona. Například dnes..


Ráno zaspím do školy a jelikož jsem včera usla v obýváku, musela jsem si ještě připravovat věci do školy a nestihla jsem kámošce přibalit věci, co jsem si od ní půjčila.

Přijdu do školy a učitelka matematiky si ani nevšimla, že jsem tam nebyla (což je dobře, je slepá, hluchá a nezapisuje mě). Poté rozdá písemky, dostala jsem za 2 (jupí, jupí! alespoň jedna dobrá zpráva po ránu).

Poté máme tříhodinovku Ošetřovatelství. NUUUDÁÁÁ! Koho baví sedět a tři vyučovací hodiny poslouchat: vyšetření, fyzikální funkce, diagnostika, žíly, krev, bla bla? Mě ne. A tak si dělám svoje, jako vždy. Připojím se na wi-fi, zapnu net a bam! Přijde mi sms, že platím. FUUUUUUCK!

Pak máme angličtinu. Jeden z mála předmětů, které mám ráda. Protože mi jde. A tím jde myslím to, že jsem nejlepší ze třídy. A troufám si říct, že ze školy. Jsem páán :D A tak pohoda, je sranda.

Pak máme češtinu a bam! Zjistím, že ať už jsem jakkoli dobrá na ČJ (což docela jsem), dneska se mi dařit nebude. A tak plácám páté přes deváté a prostě děs.

Pak máme hodinku volna na oběd a bam! Zjistím, že jsem si koupila oběd na jakýkoliv jiný den než na dnešek.
Takže jsem hladová, unavená a ještě mě čeká dvouhodinové vyučování ajiny, protože pojedu v druhém pololetí na stáž do Londýna (yaaaaaaaay!). A tam samozřejmě válím. Ale i tak..

Přijdu dom, začnu překládat náš první díl do angličtiny, abych to mohla zítra postnout. Celou dobu mám na mysli, že musím stihnout tramvaj, abych mohla přijet na doučování angličtiny (doučuju, nejsem doučována) a bam! Podívám se na hodiny a nestíhám.. Tak fárám na zastávku a nakonec jsem přišla jen o pět minut pozdějc.

Doučuju, dřu se jak mezek aby to moje holátko Emily (jediné, co je na ní anglického, je její jméno) něco pochopilo. Hodina uteče jako voda a já jedu do obchodu koupit taťkovi čokoládku na narozeniny. A koho nepotkám? Taťku. Nastupoval do tramvajky, ze které jsem vystupovala. A já mu tak záviděla, že už jede domů. Nakoupím čokoládku a jedu domů.

Doma s mamkou popřejem taťkovi a idu překládat. Je 19:25. Mám čtvrtinu, kouknu se a je 19:25. Nic nevnímám a tak ani to, že je furt stejný čas. Mám polovinu a kuk, je pořád 19:25. To už mi připadá divné a tak se kouknu na mobil.. 20:45. Fuck..

A tak jsem tady, mám polovinu přeloženou, dál už se mi nechce a ani mi to nemyslí. Zítra máme občanku a nic neumím (učitel je hotový Hitler) a mám mít povídání o Dánsku (které nemám), jelikož jsem vypravěč na jedné školní akcičce.

Takže už chápete, proč jsem GRUMPY CAT?

Maria
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama