"Gentlemans!"

28. října 2013 v 9:30 | Janey |  Janey píše
GENTLEMANS!

Ano, použila jsem hlášku z himym! Ani nevím proč, možná jsem si na ní vzpomněla, když jsem viděla fotku Robin, Barneyho a Teda v cilindru. A možná jsem si na ní jen vzpomněla, protože jsem ten díl nedávno viděla na Prima Love. Ou jé a teď jsem zapomněla, co říct, protože kdykoliv jen letmo kouknu na tu fotku Dylana, Poseyho a Hoechlina, tak ztrácím řeč.

Ale ne, už vím, co jsem chtěla. Jelikož je dneska svátek a mě čeká 3 dny lenošení a nabírání síly na čtvrtek a pátek, kdy mě čeká praxe :/, tak jsem měla náladu napsat pitomý článek o tom, jak se rozplývám nad ikonkou kluků z Teen Wolf. Počkejte, o tom ten článek neměl být.

Článek měl být o tom, že mám dopsanou 3.díl povídky bobanu (Perks of Being a Nicholson, což vzniklo když se dají první písmena povídky, takže poban..a já včera prohlásila, že je to prostě boban :D asi už si začínám o sobě myslet, že jsem magor :D). Vtipné na tom nejvíc je, že jsem si uvědomila dneska ráno, když jsem díl dopsala, že Maria nemá ani 2.díl a já už mám hotový 3 a přemýšlím, o čem by mohl být pátý, i když přibližně vím, ale i tak, prostě nevím, jak to všechno splácat dohromady. Ale jelikož jsem holka šikovná (pořád mi to někdo říká *hodí vlasy*) vymyslím to a věřím, že do konce týdne bude pátý díl napsaný aspoň v tabletu, možná.

Ale stejně jsem ještě něco chtěla a to, že se mi v tabletu valí dvě jednorázovky o Stenzi (Stiles a Kenzi z Lost Girl) a možná něco najdu i tady v noťasu. Teda jen možná, protože ta jedna by neprošla cenzurou *červená se*, ale možná jí tu přeci jen dám. Musím si to, ale pořádně promyslet.

Končím tenhle nespisovný a nic nedávající článek a mějte se fanfárově!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama